Klientide edulood

Tänaseks päevaks ma enam ei oskagi ilma Liisa toitudeta elada :) Kui muutsin enda toidulauda, hakkas ka jõusaalis käimine lõpuks mõjuma.

A.

Community liige
Loe A. täispikka tagasiside
Olles aasta tagasi sünnitanud, ei osanud arvata et augustist kuni tänaseni olen elu parimas vormis. Liisa fitnessiga liitumine on mulle õpetanud, et õige toitumine õigetel kellaaegadel +piisav füüsiline aktiivsus ja veejoomine teevad imesid.

Kätlin

Community liige
Loe Kätlin täispikka tagasiside
Kui varasemalt ei söönud ma hommikuti siis nüüd on see juba harjumus, et hommikul söön, vahepalad kipuvad ununema aga kui lõunasöök kätte jõuab, ei tunne ma näljatunnet.

M.M

Väljakutsel osaleja
Loe M.M täispikka tagasiside
oumaigaaad, kui hea tunne, ma nii tubli ikka olnud ja aitäh sulle väljakutse loomise eest! :)

A.L

Väljakutsel osaleja
Loe A.L täispikka tagasiside
Olen väga rahul, et liitusin. Kogu väljakutse ülesehitus oli väga hea. (Retseptid, treeningud, lived jne). Osalesin sellepärast, et saaksin rohkem teadmisi toitumise osas, mitte ei teeks jälle lihtsalt dieeti ja see on kindlasti saavutatud.

L.L

Väljakutsel osaleja
Loe L.L täispikka tagasiside
See pundunud kõht, mis mul alati peale sööki oli, on täiesti kadunud ja näha on ikka korralikku erinevust. Ma nii happy ja kohe tekkis uus motivatsioon ikka kavaga edasi minna.

K.

Väljakutsel osaleja
Loe K. täispikka tagasiside
Aitäh Liisa, siiralt rõõmus, et sinu IG otsa komistasin! :)

L.

Väljakutsel osaleja
Loe L. täispikka tagasiside
Poole aasta areng. Ma nii rahul ja motivatsioon laes. Toiduga nii, et ma ei keela. Jälgin, et oleks tasakaalus ja enamus Sinu kavade põhjal. Riided jäävad järjest suuremaks.

Geidy

Väljakutsel osaleja
Loe Geidy täispikka tagasiside
Elustiili muutuse tagajärg, -10 kg. Peale väljakutset ei ole enam sellist pidevat soovi midagi näksida, mis on kõige suuremaks muutuseks minu puhul. Muidu ikka tekkis tahtmine õhtul krõpsu või midagi taolist näksida, see on kadunud.

Pille-Riin

Väljakutsel osaleja
Loe Pille-Riin täispikka tagasiside
Olen nüüdseks kaotanud 20 kg. Kaal kukkus ludinal, liiga kiiresti numbrid vähenesid ja kuu pärast väljakutset olin juba 10 kg kaotanud. Kuna ma olen üsna liikuv, samme tuleb päevas meeletult, ekstra trenni ei teinud, vaid kõik läks tänu toitumisele.

Martiina

Community liige
Loe Martiina täispikka tagasiside
Proovisin erinevaid programme, kuniks leidsin Liisa Fitnessi. 4 aastat olengi vormi säilitanud Liisa abil. Ma õppisin ennast taas armastama, naudin tervislikku toitu, liikumist ja hommikul jõusaali treeninguid.

Nele

Community liige
Loe Nele täispikka tagasiside
Leidsin Liisa Instagramist 21a suvel, no toidud nägid nii head ja kodused välja (st et ei pea hakkama 3s erinevas poes otsima mingeid koostisosasid). Ma olen nii rahul! XL suurusest S suurusesse ja ei pea näljutama ennast, kõht saab alati mega täis!

Kelly

Fit-retseptide jälgija
Loe Kelly täispikka tagasiside