PERSONAALSED TREENING-JA TOITUMISKAVAD

21 PÄEVANE VÄLJAKUTSE: JÕULUKS VORMI

Liitumine väljakutsega on selleks korraks lõppenud. Uued väljakutsed juba uuel aastal!

29.90

Laost otsas

Kirjeldus

21 päevane FITNESS VÄLJAKUTSE JÕULUKS VORMI  on kõigile, kes soovivad saada jõulupidustusteks enesekindlamaks, tunda end imeliselt ja kergemana. Väljakutse sobib kõigele, kes tahavad end rohkem liigutada, olla aktiivsed, süüa tervislikumalt, proovida uusi põnevaid retsepte. Seda kõike on võimalik teha koos teistega ühiselt!

Väljakutse keskendub toitumis- ja liikumisharjumuste parandamisele. Fookus on jätkuvalt tervislikul, aga tasakaalukal toitumisel. Seekord paneme rõhku ka füüsilise vormi parandamisele läbi efektiivsete treeningute. Ka kõige kiirema eluviisiga naised saavad kaasa teha, sest pakun väga lihtsaid ja tõhusaid treeninguid. Sul on vaja leida ainult 10 minutit oma päevast, et saada paremasse vormi! 

Mitte millestki ei pea loobuma ja kõike saab süüa, aga seda tuleb teha teadlikult ja õigete kogustega. Kui toitumine on kontrolli all, ei pea kunagi elus dieete pidama ja saab süüa, mida soovid.  Minu populaarsed retseptid on kiired, lihtsad, maitsvad, taskukohased, mitmekesised ja sobivad tervele perele.

Väljakutse on sobilik kaalu langetamiseks, üleliigse rasva põletamiseks ja keha trimmimiseks. Osaleda saavad ka need, kes ei soovi otseselt kaalu langetada, vaid tahavad lihtsalt saada juurde tervislikke retsepte ja panna oma toitumisharjumused proovile. 21 päeva on lühike aeg, samas piisavalt pikk, et juurutada sisse uued harjumused.

Väljakutse info ja mida sisaldab

  • Mitmekesine toitumiskava koos toitumisjuhistega. Retseptid on väga lihtsad, taskukohased, kiired ja saate valida endale sobiva kaloraažiga kava. Palju igapäevaseid ja koduseid toite tervislikus võtmes. Toidud ei koosne mingitest imeasjadest, mida peab mööda linna taga otsima. Tavalised lihtsad toorained.
  • Kodused videopõhised treeningprogrammid (10 min express treeningud, HIIT ja Kõht-Selg-Tuhar/käed treeningud. 
  • Jõusaalikava (terve keha fookusega ja tuhara/kõhu fookusega)
  • Privaatne FB toetus- ja motivatsioonigrupp
  • Treener Liisa tugi ja nõuanded
  • Enne ja Pärast piltide võistlus (vabatahtlik). Auhinnad koostööpartneritelt (Valio, Sinukeha, Saaremaa lihatööstus, Snacker, Linnupete)
  • Igapäevased  motivatsioonisüstid, et teid järjel hoida.
  • Väljakutse on sobilik täiesti algajatele kui ka edasijõudnutele. 
  • Peale väljakutset oskad teadlikumalt toituda, oled füüsiliselt ja vaimselt paremas vormis ja palju enesekindlam. Sul on tekkinud paremad harjumused ja rämpstoit ja magus ei tundugi enam nii ahvatlevad. Boonuseks on sul kergem kehakaal, lamedam kõht, parem enesetunne, ilusam nahk ja positiivsem meeleolu. Ja samuti on su vaimne pool palju rahulikum.
  • Väljakutse võib muuta su elu täielikult! Kui soovid kinnitust, loe seda blogipostitust!

Võta sõbranna/pereliikmed kampa ja tulge proovige minu mõnusaid tervislikke retsepte ja tõhusaid treeninguid! Ei pea ootama uue aastani, et alustada! Alusta praegu ja uus aasta tuleb kergem.

Väljakutse algab 14. november ja lõppeb 4. detsember

Facebooki grupiga liitumise link tuleb Sulle peale tellimuse tegemist e-maili peale (kontrolli, et sisestasid õige emaili aadressi). Kui linki ei leia, kirjuta palun: info@liisafitness.com (kontrolli kindlasti ka rämpsposti ja muid kaustasid, vahest lähevad kirja spämmi). Kui ikka ei leia, siis anna mulle kohe teada ja saadan lingi!

Kõikidele materjalidele saad ligipääsu alates 13.11. Kogu info ja materjalid (toitumis-ja treeningkavad) tulevad Facebooki gruppi. Juhul kui sind ei ole Facebookis, anna teada ja saadan sulle materjalid e-mailile.

Lisaküsimuste puhul kirjuta julgelt: info@liisafitness.com.

Vaata eelmiste challengite osalejate edulugusid SIIT!

liisafitness kodune treeningprogramm
Kõik kodused programmid ühes paketis
39.92
KAALU LANGETAMINE TOITUMISKAVA
Tervislikud retseptid kaalu langetamiseks ja vormis püsimiseks.
15.90
Personaalne treeningkava
Personaalne treening- ja toitumiskava koos
59.90
tervislikud retseptid
Tervislike retseptide e-raamat  
15.90
Powered By MemberPress WooCommerce Plus Integration