Kuidas saan liituda Liisa Fitness Family Membershipiga ja mis see mulle annab?

Liituda saad https://liisafitness.com/toode/family_ms/. Liitudes saab ligipääsu kõikidesse Liisa Fitness treening- ja toitumisprogrammidesse privaatses FB grupis.

Liitusin Liisa Fitness Family Membershipiga, kust leian info, toitumiskavad ja treeningud?

Peale liitumist vaata oma e-posti. Sealt leiad sisse logimise info ja liisafitness.com kontolt leiad treeningvideod „Treeningud“ alt. Toitumise ja muu info leiad liitudes Facebooki grupist: https://www.facebook.com/groups/877586163100322

Kuidas saan liitumise tühistada?

Liitumise saad tühistada oma tellimuste alt.

Kaua treeningud kestavad ja kuidas saan neid teha?

1 treening kestab olenevalt programmist maksimaalselt 40 min. Treeningute täpsed kirjeldused leiad: https://liisafitness.com/toode/family_ms/. Kõik treeningud on videopõhised ja saad neid teha endale sobival ajal ja kohas.

Kui mul on erisoovid toitumise osas (toidutalumatus, vegan, taimetoitlane vms), kas saan ikka programmiga liitumisel toitumiskavasid jälgida?

Kui sul on toitumise koha pealt erivajadused, siis võta ühendust ja leiame sulle sobiva lahenduse.

Kas Liisa Fitness treeningprogrammid sobivad ka algajatele?

Jah. Liitudes LF Family Membershipiga saad alustada Body Transform Start programmiga, mis sobib ideaalselt ka alustavale treenijale.

Kui ma ei tea, millist programmi valida, siis kuhu peaksin pöörduma?

Kõikide küsimuste puhul palun kirjuta: info@liisafitness.com või kirjuta Liisa Fitness Facebooki või Instagrami lehele. Aitame sul valida õiged treeningud ja juhendame toitumise osas.

Kui ma ei soovi Liisa Fitness Family Membershipiga liituda, siis mis võimalused mul veel on?

Valida saad ka üksikprogrammide hulgast: Cardio&Strength, Body Transform Start ja Body Transform Strong. Ostes üksikprogrammi saad samuti ligipääsu FB privaatsesse gruppi. Treeningprogrammide ligipääs kestab vastavalt programmile (Cardio&Strength 40 päeva, BT Start ja Strong 50 päeva).

Kui ma treeninguid ei soovi, kas saan ka ainult toitumisprogrammis osaleda?

Liisa Fitness pakub ka Fresh&Fit 4 nädalast toitumise väljakutset, mille grupp alustab iga kuu kindlal kuupäeval. Info toitumisprogrammi kohta leiad: https://liisafitness.com/toode/fresh-fit-challenge/.

Kui ma ei soovi osta üksikprogramme ega liituda, kas saan ka personaalseid kavasid tellida?

Jah. Liisa Fitness koostab ka personaalseid treening- ja toitumiskavasid ja pakub muid teenuseid. Info leiad: https://liisafitness.com/teenused/