30 päevane FIT SUMMER CHALLENGE

Liisa Fitnessi Community liikmetele on väljakutsetel osalemine TASUTA! Liitu SIIN!

Liitumine on lõppenud! Järgmine väljakutse tuleb augustis!

34.90€

Laost otsas

Community liikmelisus - liitu ja osale väljakutsel TASUTA!
 • Treeningprogrammid kodus ja jõusaalis
 • Personaalne toitumiskava/ fit-retseptid
 • Tasuta väljakutsed
 • Toetav kommuun, treeneri tugi
24.90€ / kuus

Kirjeldus

Liitumine on lõppenud! Järgmine väljakutse tuleb augustis!

30 päevane FIT SUMMER CHALLENGE aitab leida motivatsiooni, et suvel end enesekindlamalt ja kergemalt tunda. Kui suvel on tulemas mõni eriline üritus või tahad lihtsalt rannas end maksimaalselt hästi tunda, siis 30 päevaga on võimalik enda vormi oluliselt parandada. 

Pidev näksimisevajadus? Sööd vähe ja kaal ikka ei lange? Tahad õppida tervislikult toituma, aga ei tea kuidas? Tahad tunda end enesekindlalt, kergemalt, saada lahti seedeprobleemidest, halvast näonahast ja pidevast väsimusest? Väljakutsel lahendame kõik need probleemid ja õpetan, kuidas süüa rohkem ning paremini ja samal ajal langetada kaalu. 

Väljakutse keskendub toitumisharjumuste parandamisele läbi puhta ja kerge toitumise. Juurutame välja harjumused pidevalt näksida, süüa magusat ja juua alkoholi. Õpime toituma nii nagu meie keha seda tegelikult vajab. Samuti paneme paika endale sobivad kogused. Võibolla sööd praegu hoopis liiga vähe või liiga palju? 

Tekitame paremad liikumisharjumused ja teeme läbi SummerPump treeningprogrammi, mis keskendub just keha vormimisele (ilus ja trimmis tuhar, lame kõht, tugevad ja pringid käed). Saab treenida nii kodus kui ka jõusaalis. Vajalikud on treeningkumm (vähemalt üks rõngakujuline või pikem lahtine) ja paar 2-3 kg hantleid.  Ühe trenni pikkus max. 3o min, seega sobib ka kiire elutempoga. Harjutused ei sisalda hüppeid. 

Kas tunned, et toitude planeerimine, kaalumine jms on liiga keeruline? Challengi ajal saad teadlikumaks ja näed kui lihtne on tegelikult oma igapäeva menüüd planeerida. Mitte millestki ei pea loobuma ja kõike saab süüa, aga seda tuleb teha teadlikult ja õigete kogustega. Kui toitumine on kontrolli all, ei pea kunagi elus dieete pidama ja saab süüa, mida soovid.  Minu populaarsed retseptid on kiired, lihtsad, maitsvad, taskukohased, mitmekesised ja sobivad tervele perele.

Väljakutse on sobilik kaalu langetamiseks, üleliigse rasva põletamiseks ja keha trimmimiseks. Osaleda saavad ka need, kes ei soovi otseselt kaalu langetada, vaid tahavad lihtsalt saada juurde tervislikke retsepte ja panna oma toitumisharjumused proovile. 30 päeva on piisavalt pikk aeg, et juurutada sisse uued harjumused.

Väljakutse info ja mida sisaldab

 • Ligipääs Liisa Fitnessi populaarsetele fit-retseptidele (üle 200 retsepti). Personaalsed kogused!
 • Spetsiaalne FIT SUMMER rasvapõletuse toitumiskava neile, kes tahavad asja tõsisemalt käsile võtta.
 • Kodune ja jõusaalipõhine SummerPump treeningprogramm (trenni tegemine vabatahtlik). Võib ka ainult toitumist kaasa teha. 
 • Privaatne FB toetus- ja motivatsioonigrupp
 • Treener Liisa tugi ja nõuanded
 • Enne ja Pärast piltide võistlus (vabatahtlik)Auhinnad koostööpartneritelt. 
 • Igapäevased  motivatsioonisüstid, et teid järjel hoida.
 • Väljakutse on sobilik täiesti algajatele kui ka edasijõudnutele. 
 • Peale väljakutset oskad teadlikumalt toituda, oled füüsiliselt ja vaimselt paremas vormis ja palju enesekindlam. Sul on tekkinud paremad harjumused ja rämpstoit ja magus ei tundugi enam nii ahvatlevad. Boonuseks on sul kergem kehakaal, lamedam kõht, parem enesetunne, ilusam nahk ja positiivsem meeleolu. Ja samuti on su vaimne pool palju rahulikum. Tunned end suvel enesekindlalt ja imekaunina! 
 • Väljakutse aitab muuta elukvaliteeti ja enesetunnet oluliselt paremaks. 
 • Vaata LIISA FITNESSI tublide liikmete edulugusid SIIT ja ole järgmine! 

Võta sõbranna/pereliikmed kampa ja tulge proovige minu mõnusaid tervislikke retsepte ja tõhusaid treeninguid! 

Väljakutse algab 15. mai ja lõppeb 11. juuni

LIITUDA saab al. 10.05.2023

Facebooki grupiga liitumise link tuleb Sulle peale tellimuse tegemist e-maili peale (kontrolli, et sisestasid õige emaili aadressi). Kui linki ei leia, kirjuta palun: info@liisafitness.com (kontrolli kindlasti ka rämpsposti ja muid kaustasid, vahest lähevad kirja spämmi). Kui ikka ei leia, siis anna mulle kohe teada ja saadan lingi!

Materjalidele ligipääs al. 14.05

Väljakutset saab soetada ka Stebby keskkonnas. 

Lisaküsimuste puhul kirjuta julgelt: info@liisafitness.com.

Vaata eelmiste challengite osalejate edulugusid SIIT!