Personaalne toitumiskava Sinu soovitud eesmärgiks

Personaalse toitumiskava koostan just Sinu individuaalseid eesmärke silmas pidades. Soovid toitumiskava kaalu langetamiseks? Või vastupidi toitumiskava lihasmassi kasvatamiseks? Ehk soovid lihtsalt eelistada tervislikke valikuid?

Toitumiskavas annan igaks toidukorraks mitmeid erinevaid retsepte, kus kõik makrotoitained on vastavalt Sinu eesmärkidele välja arvutatud. Soovi korral saan koostada paindliku kava, kus toitu ei pea kaaluma, vaid annan juhised tuginedes taldrikureeglile. Kui soovid paindlikku kava, anna sellest mulle eraldi märku.

Peale kava saatmist pakun ka igakülgset tugi ja abi juhul kui sul tekib toitumiskava jälgides küsimusi või vajad nõu. Kuu aja jooksul peale toitumiskava saatmist, saan teha ka menüüs mõningad muudatused. 

Toitumisprogramm Sinu eelistustele ja eesmärkidele vastavalt

Toitumiskava koostan vastavalt Sinu toidueelistustele, eesmärkidele ja võimalustele. Toidud on ise lihtsalt ning kiirelt valmivad, maitsvad ning tasakaalustatud toiteainetega. Lisaks on retseptid igati taskukohased ja nende valmistamiseks ei vaja Sa liiga palju erilisi koostisosi. Kõik toidud on lihtsad, kiiresti valmivad, taskukohased ja maitsvad. Saad süüa kõiki oma lemmiktoite, aga palju tervislikumas võtmes. 

Parem ülevaade oma toitainetest ja päevasest kaloraažist

Toitumiskava järgides õpid teadlikumalt ja tervislikumalt toituma nii, et ei pea enam kunagi söömise pärast muretsema või uut kuuma dieeditrendi katsetama. Trimmis keha ei tähenda nälgimist, ilus vorm algab tasakaalustatud toitumisest! Personaalses toitumiskavas arvutan välja just sinu jaoks sobivad makrotoitainete vahekorrad. 

Õige toitumine on osa meie elu vundamendist: lisaks oma unistuste kehale saad ka palju parema enesetunde.

NB! Ma ei koosta eritoitumiskavasid toidutalumatuse testi (nt Cytolisa) teinud klientidele, kes soovivad välistada kõik testis olevad reaktsiooniga toiduained. Antud test ei näita tegelikult toidutalumatust. Kui sul on diagnoositud gluteeni/laktoositalumatus või mõni muu toiduallergia, siis muidugi välistan need toiduained menüü koostamisel. 

Peale tellimuse tegemist võtan sinuga ühendust ja saadan küsimustiku, mille täitmine on oluline, et koostada personaalne ja eesmärgipärane toitumiskava. Peale küsimustiku täitmist saadan kava kuni 7 tööpäeva jooksul koos juhistega e-mailile. Peale kava koostamist saad nõu ja abi küsida emaili teel. Vajadusel korrigeerin toidukoguseid 30 päeva jooksul peale kava tellimist.

Personaalse toitumiskava hind on ühekordse maksena 39.90€. 

Soovid toitumiskava kas koduse treeningprogrammi või jõusaalitreeninguga sobitada? Tutvu koduste treeningutega või küsi minult nõu. 

Soovid lisaks personaalset treeningkava? Tutvu personaalse treeningkava+toitumiskava komboga (hind 59.90€) SIIN

Küsimuste puhul võta minuga ühendust: info@liisafitness.com