100% personaalne toitumiskava

Toitumiskavast saadud teadmisi saab kasutada terve elu. Tervislik toitumine on hea tervise ja enesetunde alus!

*tasuda saab soovi korral ka kolmes osas, ilma lisatasuta!

64.90€

Kirjeldus

Personaalne ja ainult Sinu jaoks koostatud detailne toitumiskava koos juhistega. Kui eesmärk on kaalust alla võtta, kaalu tõsta või lihtsalt õppida tervislikult toituma enda jaoks õigete kogustega, siis minu toitumiskava on täpselt see, mida vajad. Õige toitumine on hea tervise alus ja toitumisega on võimalik ennetada mitmeid elustiilihaigusi. 

Retseptid koostan võttes arvesse toitumiseelistusi ja elustiili. Toitumiskava tuleb PDF failina, mida on mugav allalaadida ja välja printida. 

Mida toitumiskava sisaldab?

  • nädalamenüü koos 28 erineva retseptiga, mida saad kasutada mitu kuud või kasvõi igavesti;
  • mitmekesised ja tasakaalustatud retseptid väljaarvutatud kaloraažiga;
  • retseptid on taskukohased, lihtsad ja sobivad söömiseks tervele perele;
  • detailsed juhised toitumiskava edukaks jälgimiseks ja eesmärkide saavutamiseks;
  • tootesoovitused ja asenduste info;
  • treeneri igakülgne tugi;
  • kuu aja jooksul peale toitumiskava tellimist saab teha kavas kohandusi vastavalt progressile. 

❗Koostan toitumiskava samuti juhul kui on gluteeni- ja/või laktoositalumatus, oled taimetoitlane/vegan. Arvestan maitse- ja toitumiseelistustega ja rahaliste võimalustega.

❗Toitumiskava jälgimine eeldab köögikaalu olemasolu ja enamus toiduainete kaalumist. Vähemalt alguses on see vajalik, et õiged kogused paika saaks.

❗Kui oled kindel, et ei soovi toitu kaaluma hakata, siis erisoovina saan teha ka paindliku toitumiskava, kus määran kogused ligikaudselt tuginedes taldrikureeglile ( 1 spl, 1 klaas, 2 viilu jne). Maini seda kindlasti vastuste saatmisel. 

❗Ei koosta üldiselt alla 1500 kcl kavasid, sest minu meetod ei ole kiire kaalulangetamine madala kaloraažiga, vaid püsiv tervislik kaalulangus, mis on jätkusuutlik ja ei riku tervist. 
Kui toidud koostada õigete makroitoitainete vahekorraga ja mõõduka kaloridefitsiidiga, saab kaalu langetada efektiivselt ja turvaliselt.

Peale küsimuste ja vastuste saamist valmivad kavad 7 tööpäeva jooksul!

Kui oled tellimuse teinud, tuleb e-mailile küsimustik. Palun vasta küsimustele ja saada need: info@liisafitness.com. Kui e-maililt küsimusi ei leia, anna teada.

Personaalset kava saab soetada ka läbi Stebby keskkonna.