21 päevane KICKSTART CHALLENGE

Liisa Fitnessi Community liikmetele on väljakutsetel osalemine TASUTA! Liitu SIIN!

29.90€

Community liikmelisus - liitu ja osale väljakutsel TASUTA!
 • Treeningprogrammid kodus ja jõusaalis
 • Personaalne toitumiskava/ fit-retseptid
 • Tasuta väljakutsed
 • Toetav kommuun, treeneri tugi
24.90€ / kuus

Kirjeldus

Väljakutsega liitumine al. 9.03

21 päevane KICKSTART CHALLENGE aitab taasleida motivatsiooni ja jätkata/alustada kaalulangetuse teekonda. Väsinud? Stressis? Kaal ei lange? Tuju kehv? Magusasõltuvus? Tiksud madala kaloraaži peal? Tahad õppida tervislikult toituma, aga ei tea kuidas? Tahad tunda end enesekindlalt, kergemalt, saada lahti seedeprobleemidest, halvast näonahast ja pidevast väsimusest? Anna endale üks kevadine KICKSTART! 

Väljakutse keskendub toitumisharjumuste parandamisele läbi puhta ja kerge toitumise. Juurutame välja harjumused pidevalt näksida, süüa magusat ja juua alkoholi. Õpime toituma nii nagu meie keha seda tegelikult vajab. Samuti paneme paika endale sobivad kogused. Võibolla sööd praegu hoopis liiga vähe või liiga palju? 

Kas tunned, et toitude planeerimine, kaalumine jms on liiga keeruline? Challengi ajal saad teadlikumaks ja näed kui lihtne on tegelikult oma igapäeva menüüd planeerida. Mitte millestki ei pea loobuma ja kõike saab süüa, aga seda tuleb teha teadlikult ja õigete kogustega. Kui toitumine on kontrolli all, ei pea kunagi elus dieete pidama ja saab süüa, mida soovid.  Minu populaarsed retseptid on kiired, lihtsad, maitsvad, taskukohased, mitmekesised ja sobivad tervele perele.

Väljakutse on sobilik kaalu langetamiseks, üleliigse rasva põletamiseks ja keha trimmimiseks. Osaleda saavad ka need, kes ei soovi otseselt kaalu langetada, vaid tahavad lihtsalt saada juurde tervislikke retsepte ja panna oma toitumisharjumused proovile. 21 päeva on lühike aeg, samas piisavalt pikk, et juurutada sisse uued harjumused.

Väljakutse info ja mida sisaldab

 • Ligipääs Liisa Fitnessi populaarsetele fit-retseptidele (üle 200 retsepti). Personaalsed kogused!
 • Spetsiaalne puhta toitumise toitumiskava neile, kes soovivad challengi ajal tõsisemalt end käsile võtta. 
 • Privaatne FB toetus- ja motivatsioonigrupp
 • Treener Liisa tugi ja nõuanded
 • Enne ja Pärast piltide võistlus (vabatahtlik)Auhinnad koostööpartneritelt 
 • Igapäevased  motivatsioonisüstid, et teid järjel hoida.
 • Väljakutse on sobilik täiesti algajatele kui ka edasijõudnutele. 
 • Peale väljakutset oskad teadlikumalt toituda, oled füüsiliselt ja vaimselt paremas vormis ja palju enesekindlam. Sul on tekkinud paremad harjumused ja rämpstoit ja magus ei tundugi enam nii ahvatlevad. Boonuseks on sul kergem kehakaal, lamedam kõht, parem enesetunne, ilusam nahk ja positiivsem meeleolu. Ja samuti on su vaimne pool palju rahulikum.
 • Väljakutse võib muuta su elu täielikult!

Võta sõbranna/pereliikmed kampa ja tulge proovige minu mõnusaid tervislikke retsepte ja tõhusaid treeninguid! 

Väljakutse algab 13. märts ja lõppeb 2. aprill.

Facebooki grupiga liitumise link tuleb Sulle peale tellimuse tegemist e-maili peale (kontrolli, et sisestasid õige emaili aadressi). Kui linki ei leia, kirjuta palun: info@liisafitness.com (kontrolli kindlasti ka rämpsposti ja muid kaustasid, vahest lähevad kirja spämmi). Kui ikka ei leia, siis anna mulle kohe teada ja saadan lingi!

Materjalidele ligipääs al. 12.03

Lisaküsimuste puhul kirjuta julgelt: info@liisafitness.com.

Vaata eelmiste challengite osalejate edulugusid SIIT!