PERSONAALSED TREENING-JA TOITUMISKAVAD

Personaalne toitumiskava

Individuaalne lähenemine toitumiskava koostamisel

39.90

Kirjeldus

Personaalne toitumiskava aitab eesmärgid kiiremini saavutada. Toitumiskava sisaldab ka juhiseid, kuidas kava lihtsamalt jälgida, et tulemused oleksid veelgi paremad.  Tasakaalustatud toitumine aitab lahti saada isudest, annab juurde energiat ja parandab elukvaliteeti. Kõike saab süüa, aga kogused peavad kontrolli alla olema. Annan sulle võimaluse süüa lemmiktoite, aga tervislikus võtmes.

Liisa Fitness’i toitumiskava sobib sulle, kui:

  1. soovid õppida teadlikult ja tervislikumalt toituma
  2. soovid saada paremasse vormi ilma ennast näljutamata, nautides maitsvaid, kiireid ja lihtsaid retsepte
  3. tahad lahti saada magusasõltuvusest
  4. soovid saada enesekindlamaks ja energilisemaks
  5. sul on kindel eesmärk ja tahad selleni jõuda võimalikult kiiresti ja turvaliselt

Peale tellimuse tegemist võtan sinuga ühendust ja saadan küsimustiku, mille täitmine on oluline, et koostada personaalne ja eesmärgipärane toitumiskava. Peale küsimustiku täitmist saadan kava  7 tööpäeva jooksul koos juhistega e-mailile. Peale kava koostamist saad nõu ja abi küsida emaili teel. Vajadusel korrigeerin toidukoguseid 30 päeva jooksul peale kava tellimist.

Personaalses toitumiskavas arvutan välja sobivad makrotoitainete vahekorrad ja koostan retseptid vastavalt sinu toitumiseelistustele. 

NB! Ma ei koosta eritoitumiskavasid toidutalumatuse testi (nt Cytolisa) teinud klientidele, kes soovivad välistada kõik testis olevad reaktsiooniga toiduained. Antud test ei näita tegelikult toidutalumatust. Kui sul on diagnoositud gluteeni/laktoositalumatus või mõni muu toiduallergia, siis muidugi välistan need toiduained menüü koostamisel.

Õige toitumine on osa meie elu vundamendist: lisaks oma unistuste kehale saad ka palju parema enesetunde. Kaalu langetamine ja keha vormimine ei pea olema ainult kapsalehe ja kuiva kana söömine. Näitan Sulle, et saab süüa väga maitsvaid ja lihtsaid toite.  Toitumiskava abiga õpid toituma teadlikult ja oskad ise hiljem juba endale õiged toiduportsjonid teha. 

Soovid juurde ka personaalset treeningkava? Personaalse treeningkava+toitumiskava kombo hind on 59.90€. Telli kombo SIIT.

liisafitness kodune treeningprogramm
Kõik kodused programmid ühes paketis
39.92
KAALU LANGETAMINE TOITUMISKAVA
Tervislikud retseptid kaalu langetamiseks ja vormis püsimiseks.
15.90
Personaalne treeningkava
Personaalne treening- ja toitumiskava koos
59.90
tervislikud retseptid
Tervislike retseptide e-raamat  
15.90
Powered By MemberPress WooCommerce Plus Integration