Mul on siiralt hea meel, et oled leidnud tee minuni. Siit saab alguse uus ja parem Sina, et oleksid tervem, enesekindlam, õnnelikum, paremas füüsilises ja vaimses vormis.

Minu lugu

Minu nimi on Liisa ja elan Tallinnas. Pärit olen hoopis väikesest Lõuna-Eesti külast ja Tallinnasse leidsin oma tee 5 aastat tagasi ja pole kordagi seda kahetsenud. Olen siin elluviinud kõik oma unistused ja jätkan töötamist oma eesmärkide nimel.

Armastan tervislikku elustiili ja minu jaoks see tähendab oma keha ja vaimu eest hoolitsemist ja paremat tervist vanaduses. Lisaks annab see juurde nii palju positiivsust, enesekindlust, uusi tuttavaid, põnevaid seiklusi. Ma ei ole olnud terve oma elu sportlik või teadlik toituja! Tahangi kõigile tõestada, et kui muudad oma elustiili, siis elukvaliteet läheb nii palju paremaks ja arvan, et keegi ei ole kunagi kahetsenud seda, et on hakanud trenni tegema ja tervislikumalt toituma.

Soovin pühenduda sellele, et muuta inimesed tervise teadlikumaks ja anda kätte suund, et treeningud ja tasakaalus toitumine oleks osa elust. Luban, et aitan teil oma eesmärgid saavutada! Kui Sa oled mõelnud muuta oma elu, siis ära rohkem mõtle! Tegutse!

Liisa Fitness online treening -ja toitumisprogrammid

Kõik minu treening- ja toitumisprogrammid on üles ehitatud tuginedes enda teadmistele ja kogemustele, et pakkuda teile võimalikult kiiret, efektiivset ja nauditavat kogemust. Trenn ei pea olema tüütu ja toit ei pea olema ühekülgne ning maitsetu. Enda vormi treenimine peab olema protsess, mida naudid maksimaalselt ja mis garanteerib Sulle enesekindluse ja rahulolu iseendaga.

Tihtipeale inimesed ei teagi, milleks nad suutelised on! Tahan Sulle tõestada, et oled suuteline kõigeks, mida vaid soovid! Elu on ilus ja täis võimalusi, mille järele tuleb Sul lihtsalt endal haarata.

Minu programmid pakuvad Sulle:

 • võimalust treenida seal, kus Sulle sobib.
 • võimalust treenida taskukohaste hindadega, kiirelt ja efektiivselt ning minimaalsete vahenditega.
 • võimalus olla osa Liisa Fitness Family kommuunist, kus toetame ja motiveerime üksteist saavutama oma eesmärgid.
 • võimalust muuta oma treening- ja toitumisharjumusi, mille tagajärjel parandad oma elukvaliteeti ja oled õnnelikum.
 • võimalust saada minult alati tuge ja nõu! Kõik minu kliendid on minu sõbrad, kelle käekäigust hoolin ja tahan siiralt aidata teil saavutada rahulolu oma kehaga.

Astu üks väike samm ja jõuad kaugemale, kui iial oleks uskunud! Kui ei tea, kust alustada, siis olen Sinu jaoks olemas!

liisa fitness personaaltreener

Treenerina on minu jaoks oluline

 • samastuda kliendiga, olla mõistev ja kannatlik. Me kõike oleme kuskilt alustanud ja tean omast käest, kui raske võib alguses olla.
 • mitte kunagi kritiseerida, vaid selle asemel aidata Sul oma eesmärgid saavutada.
 • suhelda ja hoolida. Hea suhtlusviis ja hooliv käitumine muudab mind treenerina usaldusväärsemaks ja minu jaoks on oluline, et Sa usaldaks mulle oma keha ja vaimu treenimise.
 • olla paindlik. Oleme kõik inimesed, kellel on erinevad elutempod. Seetõttu olen loonud võimalused absoluutselt kõigile! Treeni koos minuga jõusaalis või hoopis kodus.
 • end harida ja täiendada oma teadmisi. Osalen nii palju kui võimalik erinevatel fitness valdkonna koolitustel ja seminaridel ning loen erialast kirjandust, et pakkuda parimat teenust!
 • olla siiras ja elurõõmus. Minu hobi on minu töö ja treenerina võin öelda, et olen leidnud oma unistuste ameti!

Haridus ja koolitused

 

 

Rakenduslik kõrgharidus spordikorralduses ja projektijuhtimises (Tartu Ülikool, Pärnu kolledž)

Magistrikraad turunduses ja juhtimises (TalTech)

Kulturismi ja fitnesstreeneri kutsetunnistus

Eesti Personaaltreenerite Liidu lisakutse koolitus (EKR5 Personaaltreener)

Eesti Võimlemisliidu rühmatreenerite baaskoolitus

Tartu Ülikooli spordi üldained

Treenerite lisakoolitused (fitness, jõusaal, aeroobika jms)

Hetkel läbimas Intensive PT Personaaltreenerite koolitust.