Hei, kõigile armsatele lugejatele

Olen olnud mõnda aega blogist eemal, ja olnud hõivatud oma uute treening- ja toitumisprogrammide loomisega. Olen saanud hakkama millegagi, mida ei uskunud, et teen. Juba ammu olen unistanud sellest, et saaksin olla oma aja peremees ja töötada ainult endale. Lõpuks võtsin julguse kokku ja tegin selle ära. Aastate jooksul kogunenud teadmised treeningutest ja toitumisest on mulle lõpuks ära tasunud ja olen sammuke lähedal oma unistuste elule. Õigemini on see juba peaaegu, et käes, aga nagu teate, siis alati saab paremini ja minu ambitsioonid ei lõppe siin. Minu eesmärk on muuta inimeste elusid tervislikumaks ja panna end hästi oma kehas tundma.

Millega olen tegelenud?

Olin vahepeal omadega suhteliselt ummikus. Töötasin reaalselt 5 erineva koha peal. Tahtsin igal pool saavutada midagi ja olla võimalikult hea, aga kuskil läheb piir. Võibolla on neid, kes suudavad viiel kohal töötades anda endast alati maksimumi, aga mina sain aru, et kui ma tahan olla milleski väga hea, siis pean sellele ka maksimaalselt pühenduma. Seega otsustasin, et hakkan tegema midagi, mis mind kõige rohkem paelub, ehk siis treeneri tööd. Mul on treeneripaberid olnud juba ca 7 aastat, aga pole kunagi täiskohaga seda teinud. Nüüdseks on mul kogunenud piisavalt teadmisi, et tunnen end selles valdkonnas enesekindlamalt ja julgen võtta vastutuse teise inimese keha treenimise eest.  

Mõtlesin, et kuidas saan teha seda, mis mulle meeldib ja samal ajal töötada oma reeglite järgi. Koroona ajal said väga populaarseks online treeningud. Muud inimestel üle ei jäänud. Kes tahtis vormi hoida, pidi kodus treenima. Seega mõtlesin välja viise, kuidas pakkuda võimalikult lihtsaid, efektiivseid ja mõnusaid treeninguid neile, kes soovivad kodus treenida. Muidugi on juba neid, kes selliseid teenuseid pakkuvad ja olen väga hästi teadlik, et ma ei tule välja millegi väga innovaatilisega, KUID teen seda omamoodi, oma teadmistega ja tuginedes oma kogemustele.

Seega sai valmis minu tutikas koduleht www.liisafitness.com, millega nägin hullult vaeva. Kõik need filmimised, treeningkavade kokkupanemised jms võttis tohutult aega ja omajagu ka närve, sest alati ei lähe asjad plaanipäraselt, aga valmis see nüüd sai ja olen väga õnnelik ja uhke oma saavutuse üle.

Seni kuni mu koduleht valmis, tahtsin pakkuda mingeid võimalusi inimestele treenimiseks ja seega hakkasin tegema 30 päevaseid väljakutseid, mis osutusid ootamatult populaarseteks. Nende väljakutsega sain aidata nii paljusid naisi, kes muutsid täielikult oma elu ja said endale hea enesetunde ja rahulolu kehaga. Lisaks uued ja paremad treening- ja toitumisharjumused. Mul on nii hea meel, et minu töö kandis vilja ja reaalselt muutsin inimeste elusid.

Ja nüüd ongi nii, et pakun personaaltreeninguid jõusaalis kui ka online treeninguid neile, kes soovivad kodus treenida.

Uued võimalused tõhusateks kodusteks treeninguteks

Kui aus olla, siis kunagi ma ei uskunud kodus treenimisse. Vahepeal kui jõusaalid kinni olid, siis olin samamoodi sunnitud koduseinte vahel treenima ja sain aru, et see võib olla sama tõhus ja oma eesmärgid saab samamoodi saavutatud. Tuleb lihtsalt treenida õige programmi järgi ja leida endale see sobiv plaan.

Olen oma kodused programmid loonud selliselt, et need sobiksid absoluutselt kõigile. Kui sul on kiire elutempo, oled väikese lapse ema, tahad treenida võimalikult mugavalt ja ajatõhusalt, siis minu programmid sobivad ideaalselt. Treeningprogramme planeerides mõtlesin kõigi peale, sest tean, kui erinevad elud meil kõigil on. Samuti olen mõelnud nii algajate kui ka edasijõudnud treenijate peale – kõik leiavad minu programmide hulgast endale sobiva ja jõukohase.

Jõusaal

Kindlasti ei ole ma unustanud jõusaali ja minu programmide hulgast leiab ka jõusaalikava, mis on samamoodi kõigile sobilik. Lisaks on juures videoklipid harjutuste tehnikaga, et iseseisvalt oleks võimalikult lihtne ja ohutu treenida.

Toitumine

Me kõik teame, et toitumine on number 1 ja muidugi on kõikide programmidega kaasas ka toitumiskavad, et tulemused oleksid just sellised nagu soovite. Toitumiskavade retseptid on lihtsad, taskukohased, maitsvad ja terve pere saab neid nautida. Kavad on erinevate kaloraažidega, seega kõik leiavad endale sobiva! Nende kavadega saate muuta oma toitumisharjumusi täielikult ja muuta enda elu oluliselt tervislikumaks.

Liisa Fitness Family kommuun

Tahan luua toetava ja motiveeriva kommuuni, kus kõik osalejad saavad minult alati tuge ja nõu. Samuti on kommuuni eesmärk innustada ja tunnustada üksteist sellel teekonnal. Olen veendunud, et üheskoos suudavad inimesed rohkem ja alla andmine ei tule kõne allagi. Kõik, kes minu programmidega liituvad saavad osa millestki, mis aitab muuta maailma ja minu eesmärk on aidata kõiki liikmeid saavutada mistahes unistused. Kommuun ei ole ainult kaalu langetamiseks või keha vormimiseks, vaid see on elustiil, mis on jätkusuutlik ja aitab kõigil elada paremat, õnnelikumat ja kvaliteetsemat elu.

Kui oled otsimas enda jaoks sobivat plaani, mis viiks sind lähemale eesmärkideni, siis uuri minu kodulehte ja ehk leiad endale midagi sobivat. Olen pannud Liisa Fitness’i uutesse programmidesse kogu oma hinge ja olen kindel, et need kavad suudavad aidata paljusid inimesi parema ja tervislikuma elu suunas.

Julgustan kõiki pingutama ja olema ambitsioonikas – ükskõik, mis valdkonnas või mistahes eesmärk teil on. Saan oma kogemusest öelda, et keegi ei kanna kunagi teile kandikul midagi ette, vaid peab olema julge, töökas ja unistama suurelt. Sama kehtib ka näiteks keha vormimisel– kui tunnete, et pole täielikult endaga rahul, siis mõelge, mida peaks tegema, et see nii enam ei oleks ja hakkama lihtsalt selle nimel tööle!

Uute postitusteni!

Liisa Fitness

www.liisafitness.com

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga